Zvezda otišla iz Mačve sa tri boda i dva data gola (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 28.Okt.2018, 19:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda otišla iz Mačve sa tri boda i dva data gola (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mačvu sa 2:0 na gostovanju u Šapcu u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Izabranici Vladana Milojevića su uspeli da povedu golom Milana Pavkova u 38. minutu, neverovatnim hicem glavom iz "mrtvog ugla".

Drugi gol za Beograđane dao je Dušan Jovančić u 60. minutu, rutinskim lobovanjem protivničkog golmana, mada zasluge za drugi pogodak idu i Benu, čije je proigravanje ostavilo Jovančića na ziceru.

"Crveno-beli" su na vrhu tabele Superlige sa 37 bodova, čak devet više od niškog Radničkog i 11 od Partizana.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.