Izvor: Sportske.net, 22.Okt.2020, 22:59

Zvezda naivno poražena! (video)

Činilo se posle prvog vpoluvremena da bi Zvezda mogla bar do jednog boda, ali u nastavku od toga nije bilo ništa. Crveno-beli ostali i bez bodova, i bez isključenog trenera Stankovića.
U utakmici prvog kola Grupe G Lige Evrope, fudbaleri Crvene zvezde večeras su poraženi na ''Rajn Nekar Areni'' od domaćeg Hofenhajma rezultatom 2:0.
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković se prvi put ove sezone opredelio za postavu sa tri štopera, tu poslednju liniju ispred Borjana večeras su činili Milunović, Degenek i Eraković i u većem delu prvog poluvremena to je delovalo vrlo pristojno, pa domaći dugo nisu uspevali da naprave neku ozbiljniju priliku pred Borjanovim golom. Bilo je nekoliko obećavajućih...