Izvor: RTS, 11.Apr.2021, 17:06

Zvezda deklasirala Javor na gostovanju

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su nadigrali Javor sa 5:1 na gostovanju u utakmici 31. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su do pobede došli posle rezultatskog preokreta koji su načinili u prvom poluvremenu.
Domaćini su dobro ušli u meč i već na samom startu, u petom minutu, došli do prednosti golom Luke Lukovića koji je sa leve strane uputio precizan udarac u ugao mreže Milana Borjana.
Ali Zvezda je odmah uzvratila i došla do izjednačenja nekoliko minuta kasnije golom Aleksandra Kataija.
Nastavljena je dobra igra sa nekoliko šansi na obe strane a onda je Kataji bio ključni igrač rezultatskog preokreta do koga je Zvezda došla u 30. minutu.