Vojvodina dala dva gola s igračem manje

Izvor: Politika, 18.Jul.2013, 23:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda pobedila, Jagodina izgubila

Iako je od 15. minuta igrala s igračem manje pošto je isključen Nastić Vojvodina je pobedila Honved s 2:0 (1:0). Prednost joj u 19. minutu doneo Trajković, a konačan rezultat je postavio Vranješ iz penala u 71.

Istim rezultatom je pobedila i Crvena zvezda. Na revanš IBV-u ide s prednošću od 2:0 >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << (1:0) koju je stekla zahvaljujući golovima Pečnika u 12. i Mijailovića u 74. minutu.

Jagodina je izgubila od Rubina s 3:2 (2:0). Početak je izgledao zastrašujuće, jer su gosti vrlo brzo poveli s 2:0 golovima Prudnjikova u 12. i Nača u 21. U 72. je Damjanović smanjio na 2:1, ali je nadu u preokret presekao Rondon golom u 83. Lepović je u 88. ublažio poraz.

objavljeno: 18.07.2013.