Izvor: RTS, 24.Jul.2014, 16:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uslovna licenca za Crvenu zvezdu
Zajednica fudbalske Superlige Srbije donela je odluku da Fudbalskom savezu Srbije (FSS) predloži da klubovima koji imaju finansijske probleme i dugovanja izda uslovne licence za takmičenje u novoj sezoni. Bez licence su Crvena zvezda, Napredak iz Kruševca i Mladost iz Lučana.
"Vezano za primenu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << finansijskih kriterijuma u postupku licenciranja od strane predstavnika ovlašćene revizorske kuće, pojedinačno su prezentirani uočeni problemi i predočena moguća rešenja. Zaključeno je da se zbog svih problema sa kojima se klubovi susreću uputi predlog Izvršnom odboru FSS da se klubovima omoguće uslovne licence, a da se konstatovani problemi otklone u što kraćem periodu", navodi se u saopštenju na sajtu Superlige.
Generalni sekretar FSS i predsednik Disciplinske komisije Slobodan Pajović izvestio je prisutne o izrečenim merama zabrane registracije novih igrača i podsetio klubove da obaveze izmire blagovremeno ili da sa poveriocima naprave sporazume o izmirenju navedenih obaveza kako bi mogli da registruju nove igrače.
Sastanku Izvršnog odbora Zajednice prisustvovali su i predsednik FSS Tomislav Karadžić i generalni sekretar Zoran Laković.
Karadžić je podsetio da na snazi odluka o igranju utakmica na stadionima koji poseduju reflektore i, sagledavši realne probleme sa kojima se klubovi suočavaju, zatražio da se otvore razgovori o daljoj primeni ove odluke.
Dogovoreno je da se naredne nedelje organizuju pojedinačni sastanci sa klubovima koji imaju navedene probleme vezane za infrastrukturu i bezbednost kako bi se ovi problemi otklonili do početka prvenstva.
Pogledaj vesti o: Kruševac
Uslovna licenca za Crvenu zvezdu
Izvor: Studio B, 24.Jul.2014
Zajednica fudbalske Superlige Srbije donela je odluku da FSS predloži klubovima koji imaju finansijske probleme i dugovanja izda uslovne licence za takmičenje u novoj sezoni...Bez licence su Crvena zvezda, Napredak iz Kruševca i Mladost iz Lučana...- Vezano za primenu finansijskih kriterijuma u postupku...











