Sporazumni raskid Pečnika i Zvezde

Izvor: B92, 19.Dec.2014, 14:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sporazumni raskid Pečnika i Zvezde

Slovenački fudbaler Nejc Pečnik i Crvena zvezda sporazumno su raskinuli ugovor.

Pečnik je uzeo sve papire i slobodan je igrač, kažu iz aktuelnog šampiona Srbije.

Pečnik je u julu 2013. godine potpisao sa Zvezdom dvogodišnji ugovor, a na kraju prošle sezone je rekao da će potražiti anganžman u inostranstvu zbog loše finansijske situacije u klubu.

Jedan od najboljih igrača Zvezde je, međutim, ostao u klubu iz Ljutice Bogdana, a letos je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa njim napravljen dogovor da u svakom momentu može napustiti klub.

Vezni fudbaler je karijeru počeo u Celju, a potom je nastupao za Spartu iz Praga, Nasional, Krila Samara i Šefild Vensdej.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.