SD Crvena zvezda proslavila 66. rođendan

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Mar.2011, 17:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SD Crvena zvezda proslavila 66. rođendan

BEOGRAD -

Sportsko društvo Crvena zvezda proslavilo je danas 66. rođendan i na prigodnoj svečanosti koja je održana u Medija centru na našem najvećem stadionu proglasilo odbojkaša Miloša Terzića i svetsku šampionku u streljaštvu Zoranu Arunović za najbolje sportiste u 2010. godini.

Za najbolji tim proglašeni su teniseri, šampioni države u svim kategorijama, a za najboljeg trenera trener odbojkašica Ratko Pavličević, .

Dodeljene su nagrade >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i najboljim juniorima, kadetima i pionirima, kao i posebne nagrade za životno delo koje su otišle u ruke legendarnog fudbalera Jovana Kuleta Ačimovića i dugogodišnjem funkcionera u rukometnom i fudbalskom klubu Milorada Kikića.

"Ponosni smo što pripadamo porodici Crvene zvezde i nadamo se da će ova godina biti još bolja od prethodne. Optimizam nam budi uspeh mladih košarkaša, koji su se plasirali na finalni turnir Evrolige i trofeji u Kupu Srbije koje su osvojili odbojkaši i odbojkašice, istakao je potpredsednik Upravnog odbora "crveno-belih" Aleksandar Boričić.

On je poručio da čelnici popularnog sportskog društva očekuju uspehe i u drugim sportovima.

Džajić oduševljen uspesima "crveno-belih"

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Dragan Džajić izjavio je da je oduševljen uspesima "crveno-belih".

On je poželeo fudbalerima da za sledeći rođendan trofejima zasluže da budu među nagrađenima.

"Imam utisak da je danas bilo najviše ljudi na proslavi i to me veoma raduje. Drago mi je što se neguje ta lepa tradicija i klub nagrađuje svoje najbolje sportiste. Nadam se da će to trajati još dugo godina i da će sportisti Crvene zvezde biti na nivou imena stečenog zahvaljujući rezultatima njihovih prethodnika", izjavio je Džajić.

Legendarni igrač i kasnije uspešni predsednik fudbalskog kluba napomenuo je da Zvezda "ima mnogo kvalitetnih sportista" i dodao da je "konkurencija za nagrade žestoka".

"Fudbaleri znaju šta treba da urade da bi bili nagrađeni - da osvoje šampionsku titulu, trofej u Kupu Srbije i, posebno, naprave uspeh u Evropi", zaključio je Džajić.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.