Izvor: Press, 20.Sep.2014, 21:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rakić za pobedu Crvene zvezde nad Pazarcima
Aktuelni šampion bez posebnog napora osvojio je očekivane bodove. Najvećim delom susreta crveno-beli su bili bolji i nadmoćniji, stvorili su više povoljnih šansi, ali su iskoristili samo dve.
U korektnoj igri, bez mnogo uzbuđenja i kvalitetnog fudbala, za petu pobedu domaćina ove sezone pobrinuo se dvostruki strelac Ðorđe Rakić.
On je bio precizan u 14. minutu posle sjajnog prodora i centaršuta Lazovića, a potom postavio konačan rezultat desetak minuta nakon odmora.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << />
Večerašnjom pobedom Crvena zvezda je sa utakmicom više preuzela vođstvo na tabeli i ima bod prednosti nad gradskim rivalom Partizanom.
Gosti iz Novog Pazara trudili su se da dođu barem do počasnog gola, imali su i par lepih prilika, međutim, bez kvaliteta i snage za eventualno iznenađenje.
Crvena zvezda - Novi Pazar 2:0 (Rakić 14, 53)
Odigrano ranije danas:
Mladost Lučani - Borac Čačak 2:1 (Frajdej 29, Zonjić 35 - Ðenić 55)
Jagodina - Napredak 1:1 (Lepović 17 - Janičić 72)
Radnički Niš - Rad 3:0 (Ðilas 55, Ðorđević 75, Popara 90+3)
OFK Beograd - Voždovac 1:0 (Vuković 90+3 penal)
Od 19 sati igraju Čukarički - Donji Srem i Vojvodina - Spartak.
U poslednjoj utakmici sutra se sastaju Radnički Kragujevac - Partizan.
Tabela: Crvena zvezda 16 bodova, Partizan 15, Vojvodina 12, OFK Beograd 11, Spartak 10, Mladost 10, Čukarički 8, Borac 8, Novi Pazar 7, Rad 7, itd.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda








