Izvor: Vesti-online.com, 06.Jan.2017, 22:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radonjić: Velika pobeda! Jaskevičijus: Velika lekcija
Crvena zvezda se revanširala Žalgirisu za poraz u prvom delu Evrolige. Fantastičnom odbranom i šutem za tri poena, srpski šampion je razbio domaćina, za muk u Kaunasu.
Trener cerveno-belih Dejan Radonjić, blistao je posle treće vezane pobede u evro eliti.
- Ovo je treća pobeda za nas van Beograda. Igrali smo jako dobro u prvom poluvremenu. Tu smo stekli veliku prednost i posle toga smo kontrolisali utakmicu. Za nas je to veoma veoma dobra situacioja, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << veliki uspeh. Ovo je naša prva pobeda protiv Žalgirisa. Veoma sam srećan zbog toga. Igrali smo mnogo bolje u odbrani, posebno protiv njihovih šutera. Kontrolisali smo skok, igrali pametno u napadu, posebno u prvom poluvremenu - rekao je Radonjić posle utakmice.
Mladi stručnjak Žalgirisa Šarunas Jasikevičijus je čestitao Zvezdi na zasluženoj pobedi.
- Kao što ste videli, danas je na terenu bio samo jedan tim, posebno na početku. Nismo ušli u meč sa pravim pristupom, sa pravom pripremom i to nas je koštalo utakmice. Ovo je velika lekcija za nas - rekao je trener litvanskog šampiona.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Evroliga
Nastavak na Vesti-online.com...









