Izvor: Mondo, 15.Jul.2017, 13:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potvrdila i Zvezda: Delije idu na jug
Crvena zvezda saopštila da će severna tribina definitivno biti zaključana u četvrtak.
Foto: MN Press
Gledaoci utakmice Crvena zvezda - Irtiš Pavlodar u četvrtak će prisustvovati neuobičajenoj sceni.
Zbog kazne UEFA, izrečene nakon utakmice protiv Florijane, Delije će se "preseliti" sa severne na južnu tribinu stadiona >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i sa nje će bodriti ekipu u borbi za plasman u 3. kolo Lige Evrope.
Crvena zvezda potvrdila je da će severni deo u četvrtak biti prazan, uz objašnjenje:
"Svi navijači koji imaju sezonsku kartu za severnu tribinu, moći će sa njom da uđu na južnu tribinu stadiona. Takođe, u redovnoj prodaji dnevnih karata moći će da se kupi karta za jug".
Ulaznica za taj sektor koštaće 400 dinara, a kada su u pitanju preostale dve tribine, karte za zapad koštaće 800 dinara, a za istok 600.
Blagajne stadiona "Rajko Mitić" radiće od ponedeljka, 17. jula, i svakog dana biće otvorene od 11 do 19 časova, osim na dan utakmice kada će raditi do 20 časova i 30 minuta. Ulaznice će moći da se kupe i preko interneta.








