Poruka za Barane: Neće titula niđe! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 02.Apr.2018, 21:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poruka za Barane: "Neće titula niđe!" (TVITOVI)

Aktuelni šampion regionalne košarkaške lige stekao je 15 poena prednosti u duelu sa Mornarom tokom prvih 20 minuta igre.

Košarkaši Crvene zvezde mt:s igraju odlučujuću utakmicu u borbi za plasman u finale plej-ofa ABA lige.

Navijači su ispunili tribine hale "Pionir" do poslednjeg mesta i od prvog minuta pružili podršku ekipi Dušana Alimpijevića koja na poluvremenu vodi rezultatom 52:37!
Sa tri trojke u uvodnih pet minuta igre domaćin je stigao do prednosti ali je onda usledio odgovor Mornara i vođstvo gostiju (15:14).

Zvezda je odgovorila serijom 9:0 i od tog trenutka izabranici Dušana Alimpijevića uspostavljaju kontrolnu nad igrom i rezultatom.

Četiri minuta pre kraja prvog poluvremena domaći stižu do 14 poena prednosti (42:28) ali je Mornar posle tajm-auta vezao sedam poena i prepolovio zaostatak (42:35).

Do kraja Zvezda ponovo pravi dvocifrenu razliku a Dilan Enis trojkom stavlja tačku na odlično prvo poluvreme.

NAŠ JE DOBRIĆ BOLJI NEGO HARDEN! #kkcz

— Francuski kornišon (@kornison__) April 2, 2018

Ovaj indijanac Vranjes misli da je svaki dan Bozic. Nije batice, onakvu utakmicu nikad u zivotu neces da ponovis. #kkcz #mornar #ABALiga