Poluvreme: Hemofarm ubedljiv protiv Zvezde, 46:36

Izvor: Blic, 05.Jan.2012, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U 18 časova u Vršcu je počeo prvi meč 14. kola regionalne ABA lige u kome se sastaju košarkaši Hemofarma i Crvene zvezde Beograd. Na poluvremenu Vrščani vode sa 46:36.

Nije dugo trajala neizvesnost na početku utakmice, jer je posle vođstva od 13:8, vršački tim za tili čas napravio seriju od 10:3, kojom je izgradio veliku prednost, koju gosti iz Beograda do odlaska na veliki predah nisu uspeli da smanje na jednocifren zaostatak.

Uz samo 39% uspešnosti šuta >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u prvom poluvremena ekipa Svetislava Pešića se konstantno nalazila u jurnjavi za povoljnijim rezultatom, a dve trojke Milutinovića i nešto bolja igra Popovića u drugoj četvrtini smanjili su "-14" na 46:36, rezultat kojim se i otišlo na predah.

Boris Savović je sa 14 poena bio najbolji igrač Hemofarma u prvom poluvremenu, dok je Mladen Jeremić gostima ubacio osam poena. Popović je sa 12 poena bio najefikasniji u taboru crveno-belih, dok je Milutinović dao šest.

Četvrtak, Makabi - Zlatorog 20h

Tabela: Makabi 12-1, Cedevita 11-2, Partizan 9-4, Budućnost 9-4, Olimpija 8-5, Zagreb 7-6, Cibona 7-6, Široki 6-7, Radnički 6-7, Krka 4-9, Hemofarm 4-9, Crvena zvezda Beograd 3-10, Helios 3-10, Zlatorog 2-11

Povezane vesti: Pešić: Naporno smo radili da bismo pobedom započeli novu godinu Pešić zna šta radi, Zvezda ubedljiva protiv Hemofarma Pešić: Zvezdin prioritet trenutno nije rezultat Nema više NLB lige, "Jadranska" sada postaje ABA liga
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.