Pešić: Kešelj je preskup za Zvezdu

Izvor: Blic, 02.Feb.2012, 12:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pešić: Kešelj je preskup za Zvezdu

Marko Kešelj prolazi kroz Golgotu u ekipi Olimpijakosa, pa ga mnogi mediji povezuju sa bivšim klubom Crvenom zvezdom, međutim, takav splet okolnosti demantuje trener crveno-belih Svetislav Pešić.

Pešić je otkrio da Zvezda nema novca za reprezentativca Srbije.

"Postojala je opcija, razgovarao sam sa Markom, ali to nije realno. Ipak su tu u pitanju velike pare", rekao je Pešić za "Sportski žurnal".

Crvena zvezda u narednih nedelju dana igra tri >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << meča ABA lige, protiv Radničkog i Cedevite u gostima, dok Helios dolazi u Beograd. Biće to odlučujući period za nade crveno-belih o izlasku u Evropu.

"Ne pravimo dugoročne planove, sve misli su nam koncentrisane na meč protiv Radničkog", rekao je Pešić.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.