PREOKRET ZVEZDE U NOVOM SADU: Autogolom do tri boda

Izvor: Večernje novosti, 08.Mar.2017, 22:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-beli u drugom poluvremenu nadoknadili zaostatak od dva gola i došli do veoma bitnih bodova Dva potpuno različita poluvremena Crvene zvezde u Novom Sadu i veliki preokret za tri veoma važna boda. Uspeli su izabranici Miodraga Božovića da nadoknade dva gola zaostatka iz prvog dela i da dođu do bitnog trijumfa - 3:2 (0:2). Krenuli su Novosađani savršeno, poveli već u petom minutu preko Melega posle veoma dobre akcije. Samo tri minuta kasnije su uspeli da >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << udvostruče prednost. Malbašić je dobro izveo korner, Petković loše reagovao, a Puškarić bio na pravom mestu. U završnici prvog poluvremena je Meleg imao šansu da zada verovatno konačni udarac protivniku, ali je mnogo oklevao, Donald uspeo da mu zasmeta i da spreči treći pogodak. Kratak prekid na startu drugog dela i bakljada kao da je bio uvod u preokret beogradskih crveno-belih. Plavšić je u 50. minutu posle kratkog dodavanja iz kornera želeo da ubaci loptu u peterac, niko je nije dokačio, a to je prevarilo golmana domaćeg tima. Le Talek je odmah uzeo loptu i odneo je na centar. U 61. minutu je Anđelković poslao odličan centaršut, Boaći bio najviši u skoku i anulirao prednost protivnika. Svega osam minuta kasnije je viđen potpuni preokret. Nešto duži napad Zvezde, Kanga je poslao loptu u peterac ka Boaćiju, a Puškarić u želji da izbije loptu veoma loše reagovao i poslao je u sopstvenu mrežu. Dve velike prilike su viđene u nastavku, prvo je Ruiz slabo šutirao, a onda je Manojlović sjajnom intervencijom zaustavio snažan šut Trujića. Zvezda je zadržala šest bodova prednosti u odnosu na Partizan, dok je Vojvodina treća sa 54 poena, 10 manje od današnjeg rivala.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.