Odloženo suđenje Urošu Mišiću

Izvor: Vesti-online.com, 08.Jun.2015, 12:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odloženo suđenje Urošu Mišiću

Nastavak suđenja navijaču "Crvene zvezde" Urošu Mišiću zbog tuče sa američkim marincima u beogradskom klubu "Plastik", odloženo je u Prvom osnovnom sudu zbog izostanka predsedavajućeg sudije.

Na današnjem ročištu trebalo je da budu pregledani snimci sigurnosnih kamera, kako bi se utvrdilo da li je Mišić učestvovao u tuči ili nije.

Ranije tokom postupka, Mišićevi branioci predlagali su >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << tužilaštvu da povuče optužnicu i odustane od krivičnog gonjenja Mišića, najpre zbog toga što se napadnuti marinci nikada nisu pojavili pred sudom.

Mišić je prošle godine bio osuđen za napad, ali je ta presuda ukinuta i naloženo je novo suđenje.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.