Nova tri boda za Crvenu zvezdu

Izvor: TV Arena Sport, 15.Avg.2016, 11:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su četvrtu pobedu u novoj superligaškoj sezoni, a tri boda odneli su u Nišu protiv ekipe Radničkog.

Sigurnom igrom i ubedljivom pobedom u Nišu od 3:0 napravili su dobar uvod pred meč sa Sasuolom.

Atmosfera na Čairu je bila sjajna, oko 10.000 navijača uveličalo je utakmicu petog kola Superlige.

Beogradjani su stigli su do vodjstva na isteku 15. minuta igre, posle odličnih poteza Mihaila Ristića po levoj strani >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << terena i centaršuta koji je Vieira pretvorio u pogodak.

Nije su dugo čekalo na novi gol - Katai je u 18. minutu sa distance još jednom pogodio mrežu tima iz Niša.

Crveno-beli su dotukli Radnički početkom drugog poluvremena, ponovnim pogotkom Kataija sa 12-13 metara.

Crvena zvezda posle pet odigranih utakmica zauzima prvo mesto na tabeli sa 13 osvojenih bodova, a narednu utakmicu igra u četvrtak protiv Sasuola.

Utakmice uživo pogledajte na linku Direktni prenosi

Ukoliko vas zanima da pratite najnovija dešavanja sa sportskih takmičenja širom sveta posetite link Sportske vesti

Vesti možete pratiti i na našim Facebook  i Twitter stranicama.