Nova pobeda Crvene zvezde u Super ligi

Izvor: Beta, 12.Avg.2018, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Spartak iz Subotice sa 3:0, u poslednjoj utakmici četvrtog kola Super lige.Strelci su bili Milan Pavkov u 41. i 69. minutu i Srdjan Babić u nadoknadi.Zvezda je prva na tabeli sa maksimalnih 12 bodova, dok Spartak ima samo tri i zauzima 14. mesto u srpskom prvenstvu.Trener Zvezde Vladan Milojević izveo je rezervni sastav s obzirom na to da će njegova ekipa u utorak igrati revanš sa Spartak Trnavom u Slovačkoj u kvalifikacijama za Ligu šampiona.Spartak u četvrtak čeka revanš trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evropa protiv danskog Brondbija.Utakmica je igrana pred oko pet hiljada gledalaca na stadionu "Rajko Mitić".
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Liga Šampiona,   Subotica