Njukasl opet želi Đuričića

Izvor: B92, 23.Apr.2014, 17:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Njukasl opet želi Đuričića

Reprezentativac Srbije Filip Đuričić blizu je transfera u Njukasl, pošto se njegov agent sastao sa predstavnicima engleskog kluba.

Kako prenosi portugalski sportski list "O Žogo", fudbaler Benfike je "viđen" u redovima premijerligaša kao zamena za Joana Kabaja, koji je zimus prešao u PSŽ.

Đuričić je i tada bio na listi želja Njukasla, međutim do dogovora nije došlo jer je Benfika odbila ponudu vrednu 12 miliona funti, a i PSV iz Ajndhovena je najavio da bi želeo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Srbina u svojim redovima, ali kao pozajmljenog igrača.

Nekadašnji omladinac Crvene zvezde je ove sezone odigrao 22 utakmice za Benfiku i upisao dva gola i dve asistencije, dok je za seniorski tim nacionalne selekcije nastupio 15 puta i u četiri navrata postigao pogodak.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.