Izvor: Sportske.net, 29.Avg.2018, 21:57

Nije dobro - Dabur matirao grogiranu Zvezdu! (video)

Austrijanci potpuno zasluženo vode nakon prvog dela igre.

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su jako loše prvo poluvreme u Austriji i gube sa 1:0 na poluvremenu.

Imao je Salcburg i više od igre u prvih 45. minuta, a izabranici Marka Rozea su tu materijalizovali nakon brojnih prilika i čak 16 udaraca na gol "Crveno belih".

Najozbiljniju priliku imao je Daka kada je pred praznom mrežom herojski >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << intervenisao Savić.

Nakon toga, "Bikovi" su još jače krenuli u ofanzivu i vrlo lako dolazili do ivice kaznenog prostora Zvezde.

Iz lepe akcije u 45. minutu, samo 60 sekundi pre odlaska na odmor, austrijski šampion je poveo sa 1:0 golom Munasa Dabura.

Veoma raspoloženi napadač je sjajno reagovao na centaršut Ulmera sa leve strane i zatresao mrežu nemoćnog Borjana.

Pogodak pogledajte OVDE.

Vladan Milojević nikako ne može da bude zadovoljan izdanjem svojih pulena, a to se i videlo kada je zamenio Simića u 37. minutu iako nije bilo reči o povredi.

Zvezda mora mnogo, mnogo bolje u narednih 45 minuta ako želi u Ligu šampiona.