Ne da se Spartak! Borac preokrenuo za tri minuta

Izvor: MozzartSport.com, 04.Nov.2017, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Subotičani slavili na gostovanju Bačkoj - 0:2

Bački derbi pripao je Subotici. Spartak je slavio na gostovanju protiv Bačke s 0:2 (0:1). Prvi gol na meču delo je Đorđa Ivanovića u 24. minutu meča. Radi se o mladom napadaču rođenom 1995. godine. Drugi gol je dao Stojković u nadoknadi vremena.

Bio je tim Aleksandra Veselinovića u maloj rezultatskoj krizi posle dva vezana poraza, od Crvene zvezde i posebno od Radnika (1:5), ali se probudio na vreme >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << i zadržao korak za vodećim timovima u ligi.

Spartak Ždrepčeva krv posle nepunog 16. kola ima 29 osvojenih bodova, jedan manje od Vojvodina koja je na 30.

Važan trijumf danas je ostvario i Borac iz Čačka na svom terenu protiv Javora. Gosti iz Ivanjice poveli su u 39. minutu preko Ivanovskog, ali je Borac s dva brza gola preokrenuo meč već do poluvremena.

Prvo je pogodio Filipović u 45. minutu, a potom Lima Kruz u trećem minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.