Navijači Zvezde napali omladince Vojvodine

Izvor: Vesti-online.com, 26.Avg.2012, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Navijači Zvezde napali omladince Vojvodine

Derbi meč Omladinske lige Srbije obeležili su nemili incidenti po završetku meča, kada su navijači Crvene zvezde napali fudbalere Vojvodine, koji su kao gosti slavili rezultatom 2:1.

Omladinci Vojvodine

 

Novosađani su po završetku meča naveli da je "razjarena domaća publika" nasrnula na njene igrače i najavili zvanično >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << saopštenje.

 

"Nakon što je utakmica privedena kraju, razjarena domaća publika koja nije mogla sportski da podnese, više nego zaslužen poraz svoje ekipe, nasrnula je na igrače Vojvodine.

Civili koji su upali na teren posebno su kidisali na svog sugrađanina (rođenog Beograđanina, a u dresu Vojvodine) Stefana Nikolića koji je po svedočenju trenera Milana Kosanovića zadobio nekoliko udaraca. Skandalozno i varvarsko ponašanje smirila je tek policijska intervencija.

 

Zvaničnici FK Vojvodina su o ovom incidentu odmah obavestili nadležne organe FSS.

 

Povodom nemilih događanja na stadionu Crvene zvezde i napada na mlade fudbalere novosadskih crveno-belih FK Vojvodina će u najskorijem roku izdati i zvanično saopštenje.”

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Skandal: Vošini klinci napadnuti u Beogradu

Izvor: Mondo, 26.Avg.2012

Na sajtu Vojvodine objavljeno da su omladinci Vojvodine napadnuti posle gostovanja Crvenoj zvezdi u Beogradu. Stefan Nikolić dobio nekoliko udaraca...Dokle ide naš fudbal!?..Već smo navikli na raznorazne incidente u profesionalnim ligama (Superliga, Prva liga), a novo žarište je Omladinska liga!..Prema...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.