Napredak u završnici do boda protiv Zvezde

Izvor: Beta, 19.Mar.2023, 20:01

Fudbaleri Napretka i Crvene zvezde odigrali su večeras u Kruševcu nerešeno 1:1, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.Crveno-beli su poveli posle kontre u 38. minutu. Centaršut je uputio Osman Bukari, a najviši u skoku je bio Mirko Ivanić.Domaći tim je do boda došao golom Bojana Matića u 85. minutu.Zvezda reprezentativnu pauzu dočekuje na prvom mestu Super lige Srbije sa 73 boda, odnosno ima 18 bodova više od drugoplasiranog TSC-a.Napredak je na 10. poziciji sa 27 bodova.Naredni meč Zvezda igra na svom terenu protiv Mladosti GAT, dok Napredak gostuje Kolubari.
Pogledaj vesti o: Kruševac