Mladost bolja od Vojvodine u Novom Sadu

Izvor: RTS, 19.Mar.2017, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri lučanske Mladosti pobedili su u gostima Vojvodinu sa 1:0 u poslednjem meču 27. kola Superlige Srbije.

Jedini strelac meča na stadionu "Karađorđe" bio je Obiora Odita u devetom minutu za tek drugi poraz Vojvodine na svom terenu ove sezone, nakon što je prethodno slavila Crvena zvezda.
Novosađanima je posao bio otežan >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << od 31. minuta kada je zbog grubog prekršaja direktan crveni karton dobio Mario Maslać.
Fudbaleri Vojvodine ovim porazom praktično su se oprostili od borbe za titulu jer zaostaju 13 bodova za prvoplasiranom Zvezdom, a sedam za Partizanom, dok se Mladost učvrstila u plej-of zoni.
Rezultati i strelci 27. kola:
Vojvodina - Mladost 0:1 (Odita 9)
Čukarički - Crvena zvezda 3:4 (Ožegović 44 penal, Kajević 47, Jevtić 67 - Boaći 8, 54, Luković 16, Anđelković 83)
Partizan - Voždovac 4:0 (Đurđević 9, 62. penal, Leonardo 42, Milenković 53)
Javor - Metalac 1:0 (Kristovao 76)
Rad - Napredak 0:1 (Vukanović 72)
Bačka - Radnički 1:2 (Luković 49 - Kojić 14, Arsić 82).
Spartak - Borac 1:0 (Mudrinski 50)
Novi Pazar - Radnik 1:0 (Krstić 53)