Lazić: Igraće oni koji poginu na parketu

Izvor: Mondo, 21.Avg.2012, 15:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lazić: Igraće oni koji "poginu" na parketu

Trener Crvene zvezde Diva rekao je da nijednom igraču nije garantovano mesto u ekipi, već će svaki košarkaš morati da ga zasluži napornim radom na treninzima.

"Nikome nije garantovano mesto u timu - ko ga ne bude izborio, moraće da nađe novi klub. Mogu da garantujem da će mesto imati onaj ko 'pogine' i 'ostavi srce na parketu', a onaj ko to ne uradi, biće eliminisan", rekao je Milivoje Lazić, trener crveno-belih beogradskim izveštačima na Zlatiboru. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Lazić je kazao da je zadovoljan radom svog tima na prvom delu priprema.

"Igrači se odlično odnose prema treninzima. Uslovi na Zlatiboru su fenomenalni, razmišljamo samo o košarci i napredujemo iz dana u dan", kazao je Lazić.

Trener crveno-belih je istakao da očekuje mnogo bolje rezultate nego prošle sezone.

"Na vreme smo okupili tim, a svaki početak je nov izazov. Igrači se polako upoznaju, a da bi se to što pre desilo, potrebno je na vreme formirati ekipu što smo mi uspeli, i to je veliki iskorak", kazao je trener Zvezde.

Na pripremama je 16 igrača, a Lazić je rekao da će za "višak" tražiti alternativu posle priprema.

Košarkaši Crvene zvezde na Zlatiboru ostaju do nedelje kada putuju u Kraljevo gde će odigrati prijateljsku utakmicu protiv Sloge, a prihod je namenjen u humanitarne svrhe.

(Beta, foto: kkcrvenazvezda.rs)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.