Lalatović: Primili smo gol iz prvog šuta

Izvor: RTS, 07.Dec.2014, 17:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lalatović: Primili smo gol iz prvog šuta

Trener Crvene zvezde Nenad Lalatović rekao je da je razočaran remijem protiv Mladosti u Lučanima u 15. kolu Superlige. Milovanović veoma zadovoljan bodom.

Strateg šampiona Srbije Nenad Lalatović bio je, logično, razočaran nakon remija u Lučanima.

"Nemam mnogo šta da kažem. Prosto je neverovatno da smo primili gol u trenutku kada se Rajković prvi put isprljao na meču. Kontrolisali smo meč, promašili dosta šansi i na kraju primili gol iz prvog šuta >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << gol", rekao je Lalatović na konferenciji za medije posle meča.

On je podsetio da je imao mnogo problema sa povredama igrača, pošto nije mogao da računa na Đorđa Rakića, Danijela Avramovskog, Vukana Savićevića i Luku Jovića.

"Imali smo mnogo problema sa povredama igrača, pogotovo u napadu. Ponovo se pokazalo da nam je realizacija najveći problem", naveo je Lalatović.

Trener Mladosti Nenad Milovanović priznao je Crvena zvezda bila bolja, ali da je njegov tim strpljivo čekao šansu i iskoristio je.

"Zvezda je bila bolji rival, ali su naše izmene preokrenule tok meča. Teren je bio veoma težak i iziskivao je velike napore. U drugom poluvremenu dogovorili smo se da čekamo grešku Zvezde i iskoristili smo je", rekao je Milovanović.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.