Krneta: Ne plašim se konkurencije, možemo samo jači da budemo

Izvor: Blic, 21.Jan.2014, 20:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krneta: Ne plašim se konkurencije, možemo samo jači da budemo

Fudbaleri Crvene zvezde počeli su prvu fazu rada na pripremama u Sloveniji i u prvi plan ističu odlične uslove koje su zatekli u Marini Portorož.

Crveno-beli treniraju na obližnjim terenima sportskog centra "Bonifika" u dva termina, pre podne od 10 časova, a popodne od 17 časova, dok će prijateljske mečeve uvek igrati od 14 časova.

"Videli smo "vozni park" ovde. Zaista je impresivno i lepo za videti. Ne znam da li stariji igrači imaju planove u vezi >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << jahti, ali mi mlađi još o tome ne razmišljamo. Uslovi su zaista odlični i možemo da se posvetimo treninzima i napornom radu - ističe Jovan Krneta, standardni štoper Crvene zvezde", naveo je Krneta.

Planovi u prelaznom roku, očekianja navijača i natpisi medija, a po pitanju angažovanja centralnih defanzivaca, mogli bi najpre da smetaju upravo Krneti.

Ipak, on ističe da je obrnuto.

"Ne smeta mi ni najmanje, samo me motiviše. Volim i želim što bolju konkurenciju, i neka se ona desi. Ostalo je sve u domenu kluba i ljudi koji ga vode, odnosno stručnog štaba. Ja ću uvek davati maksimum i boriti se da opravdam poverenje", rekao je Krneta.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Krneta: Ne plašim se konkurencije, možemo samo jači da budemo

Izvor: Dzungla.org, 21.Jan.2014

Fudbaleri Crvene zvezde počeli su prvu fazu rada na pripremama u Sloveniji i u prvi plan ističu odlične uslove koje su zatekli u Marini Portorož. . OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.