Izvor: Blic, 15.Okt.2015, 22:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jović: Emotivno sam slavio zakucavanja zbog prošle sezone
Stefan Jović je bio više nego zadovoljan i izdanjem Crvene zvezde i podrškom u beogradskoj Areni gde je Strazbur savladan sa ubedljivih 81:59 na startu Evrolige.
- Nikome nije lako da igra pred 15.000 navijača, drago mi je zbog odaziva publike. Dobili smo pravu podršku, navijači su bili naš šesti igrač i uspeli smo da izvršimo pritisak, imali smo dosta ukradnih lopti i lakih poena, što nas raduje.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Na samom početku smo bili u grču, ali smo to prevazišli i ubedljivo slavili.
Malo emotivnije ste slavili zakucavanja?
- Naravno, jer sam prošle sezone imao dosta problema sa povredama i znao sam da mogu bolje. Sada sam potpuno spreman i zdrav, ovakve partije su za mene normalne i nadam se da ću ovako stalno igrati za Zvezdu, rekao je Jović i dodao:
- Znači nam mnogo pobeda, tek sad kreće ono pravo i u ABA ligi i u Evroligi. Uvek imamo imperativ pobede. Nema panike zbog poraza od Cedevite, ali sezona je duga i ima mnogo da se igra. Ide normalniji period, imaćemo više treninga što nam je jako potrebno, da bismo bili još bolji na terenu.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Beogradska Arena




















