Izvor: Press, 11.Jul.2016, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbaleri Crvene zvezde stigli na Maltu
Fudbaleri Crvene zvezde doputovali su na Maltu, gde sutra igraju sa Valetom prvi meč u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
foto: tanjug.rs
Fudbaleri Crvene zvezde doputovali su na Maltu, gde sutra igraju sa Valetom prvi meč u drugom kolu kvalifikacija za >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Ligu šampiona.
Trener Miodrag Božović na Maltu poveo je 20 fudbalera, među kojima i poslednje pojačanje Pabla Moučea, naknadno registrovanog za taj duel.
Na spisku su još: Kahriman, Supić, Cvetković, Petković, Luković, Rendulić, Fibel, Ibanjez, Ristić, Donald, La Talek, Poletanović, Plavšić, Kanga, Srnic, Ruiz, Katai, Viejira i Sikimić.
"Biće to težak meč jer je prvi u sezoni i nismo još potpuno spremni. Odmah po sletanju smo shvatili da nas čekaju velike vrućine i to će biti otežavajuca okolnost. Međutim, i pored toga verujem da smo favoriti jer je kvalitet na našoj strani", rekao je Miloš Cvetković, koji se očekuje u startnoj postavi.
Crveno-beli će veceras od 19 sati odraditi jedini trening na stadionu Hibernijana.
Utakmica između Valete i Crvene zvezde igra se sutra od 20 sati.





















