FKCZ: Karta za Mačvu – popust za Bajern

Izvor: B92, 19.Nov.2019, 20:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FKCZ: Karta za Mačvu – popust za Bajern

FK Crvena zvezda saopštila je da će uz svaku kupljenu kartu za meč Zvezde i Mačve, kupac ostvariti popust od 20 odsto na cenu ulaznice za meč LŠ protiv Bajerna.

Od srede pa sve do utakmice Crvena zvezda – Bajern, koja je na programu u utorak 26. novembra, svaki navijač koji priloži kupljenu kartu sa utakmice Kupa Srbije protiv Mačve, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << može da kupi ulaznicu za utakmicu sa Bajernom:

Cena pojedinačne karte za duel sa Bajernom, uz priloženu ulaznicu sa meča protiv Mačve je:

Sever: 3.600 dinara;

Jug: 3.600 dinara;

Istok centar (sektori 3, 4 i 5): 9.000 dinara;

Zapad bok (sektori 1, 2, 6 i 7): 9.000 dinara;

Zapad centar (sektori 3, 4 i 5, redovi 1-22): 11.000 dinara.

Utakmica između Crvene zvezde i Mačve igra se u sredu od 18 časova, a meč sa Bajernom na programu je u utorak, 26. novembra, od 21h.

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.