Izvor: HotSport.rs, 01.Dec.2014, 18:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EL: Valensija oslabljena dočekuje Zvezdu

Košarkaši Valensije ući će desetkovani u najvažniji meč sezone protiv Crvene zvezde u Evroligi u petak, pošto su im povređena dva igrača iz startne postave Sama Van Rosom i Serhi Lisčuk.

Naime, plejmeker iz Belgije je još ranije povređen u duelu Endesa lige protiv Barselone, dok je ukrajinski centar povredu doživeo prošle sedmice u utakmici „elitnog“ evropskog takmičenja protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Galatasaraja. Lisčuk je povredio mišić zadnje lože i odsustvovaće najmanje mesec dana. Tako je tim Velimira Perasovića pred odlučujući meč za opstanak u Evropi ostao sa samo jednim centrom.
Može li Zvezda to da iskoristi i napravi brejk kojim bi dva kola pre kraja obezbedila plasman u Top 16 fazu Evrolige?
hotsport.rs
Pogledaj vesti o: Rat u Ukrajini

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.