Donald i Kanga za pobedu Zvezde u derbiju

Izvor: Beta, 24.Sep.2017, 19:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na svom terenu ekipu Vojvodine sa 2:0 u derbi meču 11. kola Super lige Srbije. Golove za crveno-bele postigli su Mičel Donald u 29. i Gelor Kanga u 63. minutu. Zvezda je upisala devetu pobedu u deset utakmica i prva je na tabeli sa 28 bodova, odnosno sada ima šest bodova više od drugoplasirane Vojvodine koja ima meč više.Izabranici Vladana Milojevića su bolje počeli meč i u prvom poluvremenu su imali nekoliko prilika, ali su iskoristili samo jednu. Sjajan na golu Vojvodine bio je golman Emil Rockov koji je bio i najzaslužniji što je ...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.