Izvor: Kurir, 08.Feb.2011, 09:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DŽAJA SE BORI ZA SVOJU IMOVINU
BEOGRAD - Izvrnuli mu džepove! Zorica Stošić, zamenica višeg tužioca, zatražila je juče od sudije Danka Lauševića da Draganu Džajiću, njegovim bivšim saradnicima i članovima njihovih porodica privremeno oduzme imovinu, zato što je ona nesrazmerno veća od njihovih primanja.
BEOGRAD - Izvrnuli mu džepove!
Zorica Stošić, zamenica višeg tužioca, zatražila je juče od sudije Danka Lauševića da Draganu Džajiću, njegovim bivšim saradnicima i članovima >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << njihovih porodica privremeno oduzme imovinu, zato što je ona nesrazmerno veća od njihovih primanja. Zamenica tužioca je rekla i da traži oduzimanje imovine jer su bivši funkcioneri Crvene zvezde od početka suđenja počeli da prodaju svoje nekretnine.
- Tačno je da je nesrazmerna, jer je bar pet puta manja od prihoda koje je Dragan Džajić tokom karijere ostvario - rekao je Džajićev advokat Dragan Savić, inače rođeni brat bivšeg fudbalera Crvene zvezde Dušana Savića.
U sudu su juče razmatrane samo sporne nekretnine i dva automobila koja se vode na Dragana Džajića. Ali je na klupi za optužene sedela i njegova supruga Branislava, inače zamenica tužioca u penziji, kao i Vladimir Cvetković sa sinom Rastkom, ali i menadžer Ranko Stojić. Uz Miloša Marinkovića bile su i dve ćerke, ali i bivša i sadašnja supruga.
- Dragan Džajić dugi niz godina bio je najveći poreski obveznik. Imao je šest profesionalnih ugovora kao fudbaler, a prihode je ostvarivao i kroz premije, bonuse i sponzorstva - istakli su Džajićevi zastupnici.
(J. S.)
Pogledaj vesti o: Nekretnine






