Izvor: B92, 29.Dec.2011, 18:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Arunovićeva i Zlatić najbolji
Streljački savez Srbije izabrao je Zoranu Arunović i Andriju Zlatića za najbolje strelce naše zemlje u 2011. godini.
Arunovićeva , članica Crvene zvezde ove godine osvojila je unverzitetsko srebro MK pištoljem i srebro na Svetskom kupu u Minhenu vazdušnim pištoljem, dok je na šampionatu Evrope u Breši sa Jasnom Šekarić i Bobanom Veličković odbranila zlato vazdušnim pištoljem.
Zlatić iz užičkog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kluba "Aleksa Dejović” u izuzetnoj sezoni osvojio je sedam medalja. Pobedio je u finalu Svetskog kupa u Vroclavu MK pištoljem i osvojio, uz zlatnu medalju, i Kristalni globus, jedno od najprestižnijih priznanja svetskog streljaštva.
Na šampionatu Evrope u Beogradu okitio se zlatnom medaljom MK pištoljem, a u martu je vazdušnim pištoljem na Evropskom prvenstvo u Breši osvojio srebro. Ujedno, na Svetskim kupovima osvojio je četiri medalje.
Za najbolji klub izabran je "Aleksa Dejović” iz Užica, ispred Crvene zvezde i Novog Sada.
Najbolji trener je Pavle Zlatić, takođe član kluba "Aleksa Dejović” iz Užica.










