Anketa: Ko je kriv za krizu u Zvezdi?

Izvor: Blic, 06.Nov.2012, 11:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anketa: Ko je kriv za krizu u Zvezdi?

Porazom od Jagodine 2:1 usred Marakane, produbljena je kriza u Crvenoj zvezdi. Iz nedelje u nedelju, stanje u velikanu srpskog fudbala sve je gore, a kraj krize se ne nazire.

Čelnici Zvezde optužili su sudijsku trojku na meču sa Jagodinom da je bila nečija "produžena ruka", da bi na kraju od Fudbalskog Saveza Srbije zahtevali doživotnu suspenziju za arbitre.

I pre ovog duela imali su primedbe na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << suđenje. Od početka sezone, ostali su bez plejmejkera ekipe, trenera, još nekoliko igrača, a dovedena su neadekvatna pojačanja. Navijači Zvezde imaju strpljenje ali je pitanje do kada.

Sve veći problem su neisplaćene zarade u klubu, kao i što Gasprom, sponzor iz Rusije, još ne šalje novac.

Anketa

Ko je kriv za krizu u Zvezdi?

Vladan Lukić

Tomislav Karadžić

Delije

Neko drugi

snimam...

radim...

Glasaj

Glasaj Rezultat

Povezane vesti: Zvezda za 24. trofej Kupa, Borac želi prvenac Delije ušle u prostorije kluba, Lukić podnosi ostavku? U četvrtak odluka o kazni Zvezdi zbog vređanja Karadžića Karadžić: Lukić nema podršku ni u Zvezdi Superligaši ne žele da Lukić vodi reforme
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.