Izvor: Radio 021, 22.Feb.2021, 08:05

Veliki nemački lanac hotela primaće samo vakcinisane goste

Nemački lanac hotela "Allsun" u budućnosti će od gostiju tražiti da budu vakcinisani protiv virusa korona, objavio je "Alltours", kompanija vlasnica tog lanca.

Nova politika za svih 35 hotela lanca "Allsun", lociranih na Majorki, Kanarskim Ostrvima i u Grčkoj, na snagu će najverovatnije stupiti 31. oktobra, ovisno o napretku vakcinacije u Nemačkoj.

Time će nemačka kompanija postati jedna od prvih koja uvodi takvo pravilo u vreme dok vlade i turističke >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << organizacije razmatraju kako da vrate turistički sektor na noge dok pada broj zaraženih i raste broj vakcinisanih.

"Želimo svim našim gostima da pružimo najveću moguću sigurnost kako bi mogli da uživaju u svom odmoru", rekao je vlasnik "Alltoursa" Vili Verhuven, a prenosi Rojters.

Dok se kasnije tokom godine ne vakciniše veći broj ljudi, lanac "Allsun" će od gostiju tražiti negativan PCR ili antigenski test, ne stariji od 48 sati.

Autor: Hina

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Coronavirus

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.