
Izvor: Radio 021, 15.Avg.2020, 17:06
U Sloveniji još 32 nova slučaja korone
U protekla 24 sata u Sloveniji su registrovana 32 nova slučaja virusa korona od 1.034 testirane osobe, a nije bilo smrtnih slučajeva, saopštila je slovenačka vlada.
Na bolničkom lečenju je 16 obolelih od kovida-19, od čega su tri pacijenta na odeljenjima intenzivne nege.
Od početka epidemije u Sloveniji je od kovida-19 obolela 2.401 osoba, a preminulo je 129 pacijenata.
U petak je u Sloveniji registrovano 37 novih slučajeva, što je bilo najviše >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << od 3. aprila.
Autor: 021.rs
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Coronavirus