Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Jun.2021, 18:30
PROBLEMI I U ŠVEDSKOJ PRED EURO: Korona u redovima Skandinavaca (FOTO)
Moraće bez njega protiv Španije na EP.
Posle vesti da reprezentacija Španija ima problema sa korona virusom pošto je Serhio Buskets bio pozitivan na testiranju, još jedna selekcija je pred Evropsko prvenstvo u sličnom problemu.
Reprezentativac Švedske Dejan Kuluševski takođe je pozitivan na korona virus i zbog toga će propustit prvi meč nacionalne selekcije na šampionatu Starog kontinenta. Igrač Juventusa moraće najmanje nedelju dana da provede u >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << izolaciji što znači da 14. juna neće moći da pomogne sunarodnicima protiv Španije, dok bi za preostala dva meča u grupi protiv Slovaček 18. i Poljske 23. juna trebalo da bude spreman.
#Suecia 🇸🇪
Dejan Kulusevski dio positivo por #COVID19 y se pierde el debut de la #EURO2020 ante #España 🇪🇸.
El jugador de Juventus mostró síntomas y fue aislado del resto del grupo.
El seleccionador Janne Andersson dijo que esperan que se reincorpore para el resto del torneo. pic.twitter.com/ZpGqwO5Lrw
— Camino Mundial (@caminomundialok) June 8, 2021
- Verujemo da se Dejan zarazio tokom odmora. Jutros se požalio na prehladu, pa je uradio PCR test koji se ispostavio pozitivan. Nadamo se da nije preneo zarazu nekome - rekao je doktor Šveđana Anders Valentin.
U južnoameričkim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo večeras (01.00) se igra derbi između Kolumbije i Argentine. Kvota na keca je 2,85, na dvojku 2,75, a na iks 2,95, dok je kvota na GG3+ 2,80. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Kolumbija - Argentina.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Vanesa Sijera, devojka tenisera Bernarda Tomića
Pogledaj vesti o: Coronavirus
Nastavak na SrbijaDanas.com...






