LEPOTAN IZ SPOTA NEVINOST Aleksandar: Pored Cece je lako biti princ

Izvor: Blic, 01.Feb.2017, 08:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LEPOTAN IZ SPOTA "NEVINOST" Aleksandar: Pored Cece je lako biti princ

Atraktivni maneken iz Niša za “Blic” otkriva sve o saradnji sa najvećom muzičkom zvezdom. Priznaje da njene pesme sluša odmalena i da je oduševljen Cecinom lepotom.

Najveća muzička zvezda Svetlana - Ceca Ražnatović juče je promovisala svoj prvi spot sa albuma “Autogram”, za pesmu “Nevinost”. Nakon pozitivnih komentara na račun inovativnih momenata u ekranizaciji ove numere, veliku pažnju medija i Cecinih fanova skrenuo je atraktivni maneken Aleksandar >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Petrović iz Niša.

- Cecinu muziku slušam odmalena i kada su sa mnom kontaktirali iz njenog tima, nisam mogao da verujem da se to zaista dešava. Moja porodica je bila u šoku i nisu mi verovali. Ipak, ponosni su na mene, jer je Ceca naša najveća muzička zvezda i drago im je što sam se pojavio baš u njenom spotu - otkriva Aleksandar za “Blic”.

Petrović ima dvadeset osam godina, diplomirani je menadžer i živi u Nišu. Kako kaže, nakon završenog fakulteta bavio se modelingom, ali je sada fokusiran da pronađe posao za koji se školovao. Aleksandar priznaje da mu imponuje što će dobiti etiketu “Cecinog manekena”.

- Ona je jedna prijatna i normalna osoba. Zaista sam se oduševio. Imala je samo lepe reči za mene, koje ću nositi zauvek u srcu. Zaista je prelepa žena i za nju kao da je stalo vreme - kaže Aleksandar i priznaje da mu uloga princa i te kako prija.

- Pored onakve kraljice, lako je biti princ. Ona je tako velika zvezda, a neverovatno je prijatna i pristupačna, što me je posebno oduševilo - kaže Aleksandar za “Blic”.

Za manje od dvadeset četiri sata Cecin spot, koji je sniman na Avali i na OMV benzinskoj stanici, na Jutjubu je pogledalo milion ljudi, a reakcije na ekranizaciju numere “Nevinost” su više nego pozitivne.

Folk diva je na pres konferenciji otkrila da je prezadovoljna spotom.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Novi Cecin lepotan ne krije divljenje prema pevačici: Pored ovakve kraljice lako je biti princ!

Izvor: Story, 01.Feb.2017

Aleksandar Petrović, atraktivni maneken iz Niša, privukao je mnogo pažnje proteklih dana..

Nastavak na Story...

Nagađalo se da je u pitanju samo jedan razlog: Cecin princ iz spota se nije pojavio na promociji, a evo šta pevačica kaže na to (VIDEO)

Izvor: Story, 01.Feb.2017

Folk diva promovisala je novi spot za pesmu "Nevinost", koji je ujedno i prva ekranizacija za pesme sa poslednjeg albuma, a mnogo pažnje privukao je maneken koji je glavni akter ljubavne priče u spotu.

Nastavak na Story...

Kraljica Balkana, meni dosta

Izvor: Vesti-online.com, 01.Feb.2017

Spot Svetlane - Cece Ražnatović (43) za pesmu "Nevinost" za aktuelnog albuma "Autogram" izazvao je veliku pažnju javnosti. U spotu se pojavljuje kao Snežna kraljica, pa nas je zanimalo kako se se jedna južnjakinja snašla u to ulozi...- Snežna kraljica mogu da budem samo za potrebe spota. Ja sam...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.