Izvor: Blic, 11.Avg.2016, 09:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BEZ NOVE DEVOJKE Ovako je Veljko bodrio Cecu u Guči
Nije tajna da Veljko Ražnatović, sin folk dive Svetlane Cece Ražnatović, uživa na koncertima svoje majke, a izuzetak nije bio ni sinoćni koncert u Guči.
Međutim, za razliku od nedavnog koncerta u Budvi, na kom se Cecin naslednik pojavio sa novom devojkom, u Guči je bila žurka u isključivo muškom društvu.
Naime, Veljko je podelio dve fotografije na Instagramu sa Cecinog spektakularnog koncerta u Guči, a na obe Veljko je pozirao u muškom društvu.
Pogledaj vesti o: Guča
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














