Svi Srbi sa severa Kosova sutra na barikadama!

Izvor: S media, 15.Sep.2011, 16:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svi Srbi sa severa Kosova sutra na barikadama!

Građani severnog dela Kosova srpske nacionalnosti od sutra do daljnjeg biće na barikadama kako bi sprečili kosovske Albance da zauzmu admnistrativne prelaze.

Svi Srbi na severu Kosova od sutra ujutru će biti na ulicama, kako bi sprečili eventualni pokušaj kosovske policije i carine da zauzme administartivne prelaze Brnjak i Jarinje.

SPC: Tadiću čuvaj Srbe!

SAD: Kosovski carinici uz Euleks na prelazima >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<

Američki ambasador u Prištini zbog ličnih interesa?

To je potvrdio i predsednik opštine Leposavić Branko Ninić koji je istakao da građani nikako neće dozvoliti "instaliranje kosovskih institucija" na prelazima.

Priština je za sutra najavila zauzimanje administrativnih prelaza Jarinje i Brnjak. Situacija na Kosovu je trenutno mirna, ali napeta.

(Blic)
Pogledaj vesti o: Eulex,   Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.