Izvor: Cafe.ba, 18.Dec.2012, 14:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanje Marije Drobac - stabilno
Zdravstveno stanje studentkinje Marije Drobac, koja je povrijeđena prilikom prevrtanja autobusa na putu Zagreb - Gradiška, stabilno je i biće joj operisana nadlaktica u Kliničkom centru Banjaluka.
Povezane vesti
Postoperativni tok Marije Drobac uredan
Izvor: Nezavisne Novine, 19.Dec.2012, 14:25
BANJALUKA - Postoperativni tok studentkinje Marije Drobac, koja je povrijeđena prilikom prevrtanja autobusa iz Republike srpske u Hrvatskoj, uredan je, a njeno zdravstveno stanje je stabilno, potvrđeno je Srni u Kliničkom centru Banjaluka.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







