Tadić i Miliken razgovarali o unapredjenju saradnje

Izvor: S media, 16.Jul.2010, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tadić i Miliken razgovarali o unapredjenju saradnje



Predsednik Srbije Boris Tadić razgovarao je danas s predsednikom Donjeg doma parlamenta Kanade Piterom Milikenom o bilateralnim odnosima dve zemlje.


Predsednik Tadić i njegov gost razgovarali su i o mogućnostima produbljivanja ekonomske saradnje, saopštila je Pres služba predsednika Srbije.

Miliken koji je u trodnevnoj poseti Srbiji, sastao se ranije danas sa premijerom Mirkom Cvetkovićem >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i predsednicom Skupštine Slavicom Djukić Dejanović.

Predsednik Donjeg doma Parlamenta Kanade sutra će, u Aleji velikana na Novom groblju u Beogradu, položiti venac na grob ubijenog premijera Zorana Djindjića.

Podeli ovu vest sa prijateljima na FACEBOOK-u klikom na dugme.

Povezane vesti

Vukčević: Neophodna saradnja u regionu

Slovenci usvojili deklaraciju o zapadnom Balkanu

EU zavisi od Balkana

Predstavnici španske Valensije o saradnji u gradjevinarstvu

Potrebna jača saradnja regiona

Komentari

Ostavi komentar Nema komentara

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.