Izvor: B92, 10.Apr.2016, 12:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić: Nastavljam borbu za bolju Srbiju
Beograd -- Predsednik SDS i jedan od nosilaca liste Savez za bolju Srbiju - LDP,LSV,SDS Boris Tadić govorio je na konvenciji na platou ispred beogradske opštine Zvezdara.
Tadić je građanima predstavio rešenja koja SDS nudi, ocenivši da svi parametri pokazuju da je aktuelna vlast gora nego prethodna i da je zato, kako je naveo, osećaj ponosa kod prestavnika vlasti "neobjašnjiv."
"U svakom parametru upoređenja oni su lošiji nego što smo mi bili. A mi smo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bili nezadovolni postignućima koja smo ostvarili, izjavio je on, kako se navodi u saopštenju SDS.
Predsednik SDS je građanima Zvezdare i Beograda poručio i da imaju izbor.
"Imate izbor između subvencija za otvaranje realnih radnih mesta ili pravljenja atmosfere u kojoj nastaju stotine hiljada novih apsolutno siromašnih. Imate izbor između vladavine pravom i vladavine strahom”, naveo je Tadić.
Tadić je kazao da nastavlja borbu za bolju Srbiju i da nikada "neće biti opozicija ovoj zemlji, ali uvek opozicija ovoj vladi."
Pogledaj vesti o: Boris Tadić














