SASTANAK NA KRATKO PREKINUT ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA

Izvor: Kurir, 05.Sep.2011, 20:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SASTANAK NA KRATKO PREKINUT ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA

BEOGRAD - Ministarski sastanak Pokreta nesvrtstanih na kratko je danas prekinut zbog tehničkih problema sa prevodom.

Pauzu je zatražio ministar spoljnih poslova Alžira Murad Medelsi koji je govorio na francuskom. Posle desetak minuta sastanak je, međutim, nastavljen.

Ministarski sastanak počeo je danas u 16 časova u Domu narodne skupštine. Sastanku predsedava ministar spoljnih poslova Egitpa Muhamed Kamel Amr, a skupu prisustvuju zvaničnici više od 100 država. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<

Okupljenima se obratio i predsednik Srbije Boris Tadić, a sastanku prisustvuje i državni vrh Srbije. Učesnicima je prikazan i kraći film o organizaciji prve konferencije Pokreta nesvrstanih u Beogradu 1961. i pročitana poruka generalnog sekretara UN Ban Ki Muna.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.