Uhapšeni zbog proizvodnje i preprodaje droge

Izvor: Studio B, 25.Avg.2011, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni zbog proizvodnje i preprodaje droge

U dve odvojene akcije beogradska policija uhapsila je dvojicu mladića osumnjičenih za proizvodnju i preprodaju droge.

Inspektori su u jednoj zgradi na Mirijevu pronašli laboratoriju za uzgajanje marihuane, dok je u stanu na Čukarici pronađeno 19 paketa te droge.

Dvadesetčetvorogodišnji Ivan N. uzgajao je marihuanu u majčinom stanu u zgradi, u ulici Teodora Mirijevskog. Stan u suterenu bio je pretvoren u laboratoriju opremljenu aparaturom vrednom oko 80 hiljada >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << evra.

Kako saznajemo, Ivan N. imao je 170 saksija, a na svaka tri meseca dobijao je više od 10 kilograma marihuane koju je prodavao.

Samo nekoliko sati kasnije policijski inspektori stavili su lisice na ruke i dvadesetdvogodišnjem Bojanu B.

U njegovom stanu u ulici Poručnika Spasića i Mašare pronađeno je deset kilograma marihuane u paketima, takođe spremnim za prodaju.

Pored droge policija je pronašla i periku, noževe i sataru za koje sumnja da ih je uhapšeni koristio tokom pljački.

Obojica uhapšenih od ranije su poznati policiji.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.