Izvor: Studio B, 03.Jan.2014, 09:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ugašen požar u Mirijevu
U Ulici Ulofa Palmea u Mirijevu, kod groblja, rano jutros je izbio požar koji je brzom intervencijom vatrogasaca ugašen, izjavio je načelnik Uprave za vanredne situacije u Beogradu Rade Milošević.
Milošević je rekao da je gorela pomoćna baraka površine oko 30 kvadratnih metara i pričinjena manja materijalna šteta, da su angažovana četiri vatrogasna vozila sa 19 vatrogasaca - spasilaca i da će nadležni organi utvrditi uzrok požara.
Žena stara oko 64 godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << je u požaru oko 04.50 časova u Ulici Ulofa Palmea, gde su gorele kartonske kutije, zadobila površinske opekotine šake, ali je odbila prevoz u bolnicu, izjavila je Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.
U Ulici Ulofa Palmea rano jutros ugašen požar
Izvor: Press, 03.Jan.2014
U Ulici Ulofa Palmea u Mirijevu, kod groblja, rano jutros je izbio požar koji je brzom intervencijom vatrogasaca ugašen, izjavio je Tanjugu načelnik Uprave za vanredne situacije u Beogradu Rade Milošević.






