Izvor: Kurir, 31.Okt.2011, 18:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SKUPLJE KARTE ZA PREVOZ, STARE VAŽE DO 10. NOVEMBRA
BEOGRAD - Pojedinačne karte za gradski prevoz u Beogradu biće od sutra skuplje za 20 odsto, odnosno, cena karte kupljene kod vozača biće 120 dinara, a na kiosku 60 dinara, dok će cena mesečnih markica ostati ista, rečeno je agenciji Beta u GSP-u.
Kako su naveli u tom preduzeću, karta za drugu zonu na kiosku će koštati 95 dinara, a kod vozača 145 dinara.
Karte na kojima je odštampana cena od 50 dinara važiće do 10. novembra, a kako su rekli, posle tog datuma, moći >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << će uz doplatu da se zamene do 20. novembra na prodajnom mestu GSP-a u Skender Begovoj ulici na Dorćolu.
Kako su rekli u GSP-u, razlog za povećanje cene pojedinačne karte za prevoz je poskupljenje dizela i nafte, zbog čega je i doneta odluka da se cena poveća za 20 odsto.










