Izvor: Blic, 04.Nov.2016, 12:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radovi oko Brankovog mosta u tri faze

JKP "Beograd-put" tehnički će regulisati zonu od raskrsnice Brankove i Pop Lukine ulice do ulazne rampe na Brankov most iz Jug Bogdanove, odnosno silazne rampe sa Brankovog mosta u Jug Bogdanovu ulicu.

Ivan Tejić, direktor JKP "Beograd-put" naveo je da će se radovi na tehničkom regulisanju izvoditi u tri faze.

– Prva faza je zatvaranje krajnjih levih traka u oba smera od 4. novembra od 22 sata do 7. novembra do 12 časova. Druga je zatvaranje krajnje desne trake >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i trotoara u smeru ka Novom Beogradu od 7. novembra od 12 sati do 11. novembra u 22 sata. U ovoj fazi se ukida stajalište "Brankov most" ka Novom Beogradu – naveo je Tejić.

Prema njegovim rečima, treća faza je zatvaranje kompletnog smera ka Novom Beogradu od 11. novembra od 22 časa do 14. novembra u 4 sata.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.