Radovi od Batutove do Cvetkove pijace

Izvor: S media, 29.Jul.2010, 12:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radovi od Batutove do Cvetkove pijace

Zbog radova, u naredna četiri dana, biće posebno organizovan saobraćaj na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra, Gospodara Vučića i Vjekoslava Kovača, saopšteno je danas iz Gradske uprave.

Za saobraćaj, od Batutove do Cvetkove pijace, biće otvorena jedna kolovozna traka, dok će vozila, uz semaforsku signalizaciju, biti naizmenično propuštana.

Za sve dodatne informacije gradjani se mogu obratiti "Beokom servisu" svakog radnog dana od 7 do 22 sata, na besplatan telefon 0800-11-00-11, navedeno je u saopštenju.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.