RAŠČIŠĆENE GUŽVE OKO ARENE Pojedine ulice otvorene za saobraćaj

Izvor: Blic, 03.Dec.2015, 19:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RAŠČIŠĆENE GUŽVE OKO ARENE Pojedine ulice otvorene za saobraćaj

"Saobraćaj na Brankovom mostu u smeru ka centru grada odvija se usporeno, dok u ostalim delovima Beograda nema većih zadržavanja" , kažu za "Blic" u Žutom taksiju.

Zbog sastanka OEBS- a oko 17.30 sati, zatvoren je saobraćaj u Bulevaru umetnosti i Bulevaru avnoja na Novom Beogradu.

Danas u toku dana bile su zatvorene ulice, Bulevar Zorana Đinđića, Bulevar Mihajla Pupina, Stari železnički most kao i sve saobraćajnice koje se nalaze oko Hajata i Kombank  Arene, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kažu iz Žutog taksija.

Kako navode, policija je zatvorila sve prilaze hotelu "Hajat" i Kombank Areni, što je izazvalo ogromne zastoje u ovom delu grada. Saobraćaj se sa sa Starog železničkog mosta preusmeravao na Brankov most i Gazelu, koji su jedno vreme bili u kolapsu.

Kako dodaju u toku celog dana zabranjen je pristup iz Bulevara Umetnosti u Bulevar AVNOJ-a, dok se ostatak saobraćaja odvija regularno.

Načelnik Odeljenja za kontrolu i regulisanje saobraćaja, Boban Milinković, rekao je da će do sutra u 19 časova biti obustavljen saobraćaj u Bulevaru dr Zorana Đinđića, od raskrsnice sa Ulicom antifašističke borbe do raskrsnice sa Ulicom španskih boraca

- Povremeno će se obustavljati i saobraćaj na auto-putu, na deonici od Aerodroma Nikola Tesla do Kombank arene, kao i na deonici od Kombank arene do Mostarske petlje. Takođe, vršiće se povremene obustave saobraćaja na više ulica u gradu, a napominjem da će te obustave trajati kratko, od 15 do 20 minuta, koliko je potrebno da prođu pratnje određenih ličnosti - kazao je načelnik Milinković.

On je apelovao na građane da za vreme obustave saobraćaja što više koriste javni prevoz, kako bi se smanjio obim vozila u gradu, a samim tim i predviđeni zastoji.

Za razliku od Novog Beograda, saobraćaj u centru grada funkcioniše regularno, poručuju iz Žutog taksija.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.